09/04/2020

Fitek laiendas koostööpartnerite võrku Rootsi

Fiteki e-arvete vahendamise võimaluste hulka lisandus e-arvete saatmine Rootsi ning Põhjamaadesse ja sealt vastu võtmine läbi uue koostööpartneri InExchange.

InExchange’i näol on tegemist Rootsi ühe suurima e-arve operaatoriga, mille kaudu saab e-arveid edastada suurele hulgale Rootsi ettevõtetele ja avaliku sektori asutustele.

Merilin Massakas, Fiteki tootejuht kinnitab, et koostöö toimub mõlemal suunal ja see tähendab, et Eesti ettevõtetel avaneb võimalus võtta e-arveid vastu ka Rootsi koostööpartneritelt.

 

Andreas Metsoja, Fiteki müügijuht: “Oleme Fitekis võtnud eesmärgiks teha meie ettevõtjatel e-arveldamine ekspordipartneritega võimalikult lihtsaks. Rootsi on Eesti ekspordiparteritest Soome järel teisel kohal ja eksportivatel firmadel on huvi kaasaegsete kiirete finantstehnoloogia lahenduste vastu.”

InExchange on võtnud eesmärgi võimaldada igal ettevõttel e-arvete saatmist ja vastuvõtmist sõltumata  suurusest või kasutusel olevast arveldusprotsessist. Nad pakuvad teenuseid piltlikult öeldes lillemüüjast kuni maailma suurimate organisatsioonideni. Konsultatsioonifirma Deloitte on nimetanud InExchange’i kõige kiiremini arenevaks Interneti-ettevõtteks Rootsis ja kõige kiiremini kasvavaks e-arvete firmaks Euroopas.

Endiselt saab Rootsi saata e-arveid ka läbi Fiteki PEPPOL-lahenduse. PEPPOL (Pan-European Public Procurement On-Line) on elektrooniliste dokumentide vahetamise keskkond, mille üks funktsioone on toetada ja hõlbustada üle-Euroopalist e-arveldust.

Kui teie äritegevus on seotud Rootsi partneritega, siis võtke julgelt ühendust ja leiame teile sobiva võimaluse.

Lisainfo: Andreas Metsoja, Fiteki müügijuht

andreas.metsoja@fitek.com, tel. 58 119 404

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Gruppi, võitis riigihanke ja sai riigiasutuste ostuarvete vastuvõtu partneriks järgmiseks viieks aastaks. Riik kasutab arvete vastuvõtuks FitekIN lahendust.

Lisateave

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Group’i, võitis riigihanke ja saadab iga kuu Eesti Energia klientidele üle poole miljoni müügiarve, millest 90% on elektroonilises formaadis.

Lisateave

Fitek lisab oma logole ja kommunikatsiooni Unifiedpost Groupi nime. Unifiedpost Group omandas Eestis, Lätis, Leedus, Slovakkias, Serbias ning Bosnia ja Hertsegoviinas tegutseva juhtiva finantstehnoloogia ettevõtte Fitek 2019. aastal.

Lisateave