03/11/2020

Fiteki makselinki kasutab Credit24

Kliendi teekonna veelgi sujuvamaks muutmiseks võttis Credit24 kasutusele Fiteki makselingi, mis lubab tasuda kuumakse otse e-posti kaaskirjast, igakuiselt kliendi e-mailile laekuva arve juurest.

Makselink on pankade pangalingiga seotud lahendus, mis lubab saajal tasuda arve internetipangas kohe ja juba eeltäidetud maksekorraldusega. Credit24 soovib kliendile pakkuda mugavaid ja paindlikke lahendusi ning loob lisandväärtust aja kokkuhoiuga.

Credit24 esindaja Evelin Sarap nendib, et klientide maksekäitumine on enamasti eeskujulik ja maksed tasutakse üldjuhul õigeaegselt. Tehnoloogia arengu ja kliendi kasutajakogemuse veelgi paremaks muutmise nimel soovitakse käia kaasas finantsmaailmas toimuvate arengutega, mille üks osa ongi e-teenuste mugav ja kiire kasutamine.

Fiteki makselingi toel käib arve tasumine e-maili avamisel ainult mõne hiireklikiga. Selle kasutamine on lihtne:

  • Vali makse sooritamiseks sobiv pank
  • Tuvasta enda kasutaja
  • Kinnita makse

Arve saaja ja panga vaheline side on turvaliselt kaitstud ning kõrvalistel isikutel puudub ligipääs edastatavale infole. Kogu protsess võtab Credit24 esindaja sõnul vaid mõne minuti. Makselinki saab rakendada e-posti tekstis, PDF-arvel või ka paberarvel QR-koodiga.

 

16/11/2020

Mis toimub?

Filmivõtted tõid vürtsi igapäevasesse kontoriellu.

Lisateave

Fiteki selle sügise tegevust ilmestavad kolm võitu ning ettevõttest on saamas Eesti finantstehnoloogia alal juhtiv tegija. Fiteki tegevjuht Andrus Kaarelson räägib lähemalt.

Lisateave

Käesolevast sügisest saab arveid kinnitada veel kiiremini, sest ostuarvete lahendus FitekIN on tarkvararakenduse ehk äpina kasutatav ka mobiiltelefonis.

Lisateave