12/11/2020

FitekIN nüüd ka mobiilis

Käesolevast sügisest saab arveid kinnitada veel kiiremini, sest ostuarvete lahendus FitekIN on tarkvararakenduse ehk äpina kasutatav ka mobiiltelefonis.

Arvutis töötavatel tarkvaralahendustel on sageli oma mobiililahendused ja nii saab ka FitekINi nüüd mobiiliäpis kasutada.

Fiteki äriüksuse juht Indrek Allas ütleb, et kuigi FitekIN on responsive designis tehtud pilveteenus, leiti siiski, et „mobiiliäpp annaks veel rohkem vunki juurde“. Ja nii on ka läinud.

„Kui elektrooniline arvehaldus on paberarvete haldusega võrreldes kordades kiirem, lihtsam ja mugavam, siis mobiiliäpis saab kõike seda teha veel kiiremini ja mugavamalt. Pole vaja arvuti taha minna ja sisse logida, vaid piisab telefoni avamisest ja „kinnita” nupu vajutamisest,” räägib Allas. Turvalisuse huvides saab määrata kas näo- või sõrmejäljetuvastuse FitekIN mobiiliäpi telefonis avamisel.

Indrek Allase sõnul on äppi saatnud positiivne tagasiside. „Ettevõtete juhid on meile rääkinud, et arvete kinnitamine on telefonis tõeliselt kiire ja mugav. Kui peaks olema vaja tegeleda mitme ettevõtte arvetega, siis selleks kuvatakse mobiilis loetelu arvetest, mis eri ettevõtetes kinnitamist ootavad,” räägib ta.

FiteKIN mobiiliäpis saab seadistada sobiva push notificationi – kas meeldetuletus tuleb iga kinnitamist ootava arve kohta kohe, kui see kinnitamiseks saadetakse või saadetakse kokkuvõttev push notification ajal, kui ollakse harjunud e-postile teavitust saama kinnitamist ootavatest arvetest.

„Nüüd saab igal vabal hetkel arved ära kinnitada, olgu see siis kas või poejärjekorras,” märgib Indrek Allas.

 

Lisainfot teenuse kohta jagab Andreas Metsoja

e-post: andreas.metsoja@fitek.com

telefon 5811 9404

16/11/2020

Mis toimub?

Filmivõtted tõid vürtsi igapäevasesse kontoriellu.

Lisateave

Fiteki selle sügise tegevust ilmestavad kolm võitu ning ettevõttest on saamas Eesti finantstehnoloogia alal juhtiv tegija. Fiteki tegevjuht Andrus Kaarelson räägib lähemalt.

Lisateave

Fitek pakub massarvete saatjatele makseteenust, kus klient maksab e-postiga saadetud arve sellele lisatud maksenupuga. Makseteenust saab kasutada nii e-postiga saadetavate arvete kaaskirjas kui ka saadetavas dokumendis, samuti trükitud arvetel QR-koodiga.

Lisateave