16/12/2019

Külli Kivioja-Ööpik on Fiteki uus projektijuht

Fiteki uus arvelduse iseteenindusportaalide (SSP) projektijuht on Külli Kivioja-Ööpik. Ta tuli panustama e-arvete kiiresti arenevasse valdkonda.

Külli tegeleb Fitekis e-arvete iseteenindusportaalide ehk arved.ee ja selle välismaa sõsarate arendusprojektide juhtimisega. Fitekisse meelitas teda võimalus panustada kiirelt arenevasse e-arvete valdkonda. Lihtne lahendus peab tema sõnul jääma kasutajasõbralikuks ka edaspidi.

“Suures osas tähendab minu töö hoolitsemist, et meeskond – analüütik, disainer, programmeerijad ja testijad – saaks võimalikult hästi oma tööd teha, et info liiguks ja õiged ülesanded oleksid õigel ajal tehtud. Arved.ee on küll juba üle poole aasta kasutuses, kuid see ei tähenda, et portaal valmis oleks – sinna lisandub pidevalt uusi võimalusi, et e-arvete saatmine veel mugavamaks teha,” räägib ta. Ideede nimekiri on pikk ning häid mõtteid tuleb juurde ka arved.ee kasutajatelt.

Uue projektijuhi hinnangul on tarkvaralahenduste arendamise juures olulised kasutajamugavus ja -sõbralikkus. Kui toote või teenuse kasutamine on ebamugav, ei leidu sellele kasutajaid ning tööd on tehtud asjata.

Külli Kivioja-Ööpik on õppinud avalikkussuhteid ja teabekorraldust Tartu ülikoolis ning ettevõtlust ja projektijuhtimist Pärnu kolledžis. Varasemast on tal seitsme aasta pikkune kogemus erinevate tarkvaraarendusprojektide juhtimises ning enne seda oli ta ametis kommunikatsioonivaldkonnas.

 

Külli Kivioja-Ööpik, SSP projektijuht, Kylli.Kivioja-Oopik@fitek.com

Väike- ja keskmistele ettevõtete lahendusega arved.ee on liitunud ligi 13 000 ettevõtet. Arveid on saadetud üle 100 000 ja e-arveid on neist 87%. Arendame koos emafirmaga Unifiedpost teenust Invoice Gate, hiljuti käivitati e-arvete lahendus Lätis ja Leedus ning juulis lisandub veel 8 riiki.

Lisateave

Kolmapäeval, 3. Juuni , kell 14.00, toimub "Ostuarvete raamatupidamise automatiseerimine" veebiseminar. Veebiseminar on tasuta ja olete oodatud osalema!

Lisateave

Käesolev kriis töötajate kodukontoreisse pagendamisega on kaasa toonud pealesunnitud digipöörde. Teadagi, head kriisi ei tasu lasta raisku minna ja asugem nüüd kähku ettevõtetes laialdast digipööret ellu viima. Digitaliseerime, automatiseerime, robotiseerime aega kaotamata.

Lisateave