16/12/2019

Külli Kivioja-Ööpik on Fiteki uus projektijuht

Fiteki uus arvelduse iseteenindusportaalide (SSP) projektijuht on Külli Kivioja-Ööpik. Ta tuli panustama e-arvete kiiresti arenevasse valdkonda.

Külli tegeleb Fitekis e-arvete iseteenindusportaalide ehk arved.ee ja selle välismaa sõsarate arendusprojektide juhtimisega. Fitekisse meelitas teda võimalus panustada kiirelt arenevasse e-arvete valdkonda. Lihtne lahendus peab tema sõnul jääma kasutajasõbralikuks ka edaspidi.

“Suures osas tähendab minu töö hoolitsemist, et meeskond – analüütik, disainer, programmeerijad ja testijad – saaks võimalikult hästi oma tööd teha, et info liiguks ja õiged ülesanded oleksid õigel ajal tehtud. Arved.ee on küll juba üle poole aasta kasutuses, kuid see ei tähenda, et portaal valmis oleks – sinna lisandub pidevalt uusi võimalusi, et e-arvete saatmine veel mugavamaks teha,” räägib ta. Ideede nimekiri on pikk ning häid mõtteid tuleb juurde ka arved.ee kasutajatelt.

Uue projektijuhi hinnangul on tarkvaralahenduste arendamise juures olulised kasutajamugavus ja -sõbralikkus. Kui toote või teenuse kasutamine on ebamugav, ei leidu sellele kasutajaid ning tööd on tehtud asjata.

Külli Kivioja-Ööpik on õppinud avalikkussuhteid ja teabekorraldust Tartu ülikoolis ning ettevõtlust ja projektijuhtimist Pärnu kolledžis. Varasemast on tal seitsme aasta pikkune kogemus erinevate tarkvaraarendusprojektide juhtimises ning enne seda oli ta ametis kommunikatsioonivaldkonnas.

 

Külli Kivioja-Ööpik, SSP projektijuht, Kylli.Kivioja-Oopik@fitek.com

Head Kliendid! Fitek peab äärmiselt oluliseks teha kõik endast olenev, et vähendada töötajate ja klientide nakatumisriski ning samas jätkata meie teenuste pakkumist klientidele tavapärasel moel. Kinnitame, et Fitek jätkab lepinguliste teenuste osutamist.

Lisateave

Projekti Internet of Business (IoB) eesmärgiks on arendada turvaline ja standardiseeritud reaalaja majanduse kontseptsioonil põhinev võrgustik, kus kõik äritehingud toimivad digitaalselt, suures osas automatiseeritult ja reaalajas.

Lisateave

Eesti finantstehnoloogia ettevõtte Fitek AS uueks tegevjuhiks sai Andrus Kaarelson, kes on varem töötanud Riigi Infosüsteemide Ameti (RIA) asedirektorina ning Elisa Eesti AS juhatuse liikmena. RIAs vastutas Andrus Kaarelson riigi kesksete IT platvormide ja e-teenuste strateegia ning arenduste elluviimise eest.

Lisateave