08/10/2020

Unifiedpost Group’i kuuluv Fitek sai Eesti Energia müügiarvete saatmise partneriks

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Group’i, võitis riigihanke ja saadab iga kuu Eesti Energia klientidele üle poole miljoni müügiarve, millest 90% on elektroonilises formaadis.

Fitek ja Eesti Energia sõlmisid kogu kontserni arvete saatmise ja haldamise lepingu neljaks aastaks. Fitek edastab arveid kõikidesse kanalitesse: pankadesse, e-postiga või paberarve kujul. Ettevõtetele saadetakse e-arveid ka otse nende raamatupidamistarkvarasse.

Eesti Energia müügi- ja kliendikogemuse direktori Indrek Randveeri sõnul on kvaliteetne ning sujuv arvete saatmise süsteem hea kliendikogemuse vundament. „Meil on Fitekiga varasemast pikaajaline ning tulemuslik koostöö nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Nüüd on kõik Eesti Energia arvete ja kirjade saatmise protsessid ühe partneri käes ja me loodame pakkuda klientidele veelgi paremat, kiiremat ja personaalsemat teenust,“ lausus Randveer.

Andrus Kaarelson, Fitek ASi tegevjuht ütleb, et koostöö alustamine Eesti suurima ettevõttega on Fiteki viimase kolme aasta suurim tehing Baltikumi turul. “Fitek saadab igakuiselt Eestis 1,5 miljonit arvet ning Eesti Energia leping lisab sellele veel juurde üle poole miljoni arve. Koostöös Eesti Energiaga võtame eesmärgiks kiirendada e-arvetele üleminekut Eestis laiemalt. Finantsprotsesside digitaliseerimine aitab ettevõtetes tööd automatiseerida, parendada äriprotsesse ja suurendada efektiivsust. Ühtlasi hoitakse kokku aega ja kiireneb raha liikumine.”

 

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Gruppi, võitis riigihanke ja sai riigiasutuste ostuarvete vastuvõtu partneriks järgmiseks viieks aastaks. Riik kasutab arvete vastuvõtuks FitekIN lahendust.

Lisateave

Fitek lisab oma logole ja kommunikatsiooni Unifiedpost Groupi nime. Unifiedpost Group omandas Eestis, Lätis, Leedus, Slovakkias, Serbias ning Bosnia ja Hertsegoviinas tegutseva juhtiva finantstehnoloogia ettevõtte Fitek 2019. aastal.

Lisateave

Fitek sai Kaugtöö Tegija märgise. See näitab, et panustame töötajate rahulolu suurendamisse, lubades paindlikku töökorraldust ja kaugtööd.

Lisateave