22/04/2020

Veebiseminar “E-arved igapäevaellu”

Teisipäeval, 28. aprillil kell 14.00 toimub veebiseminar "E-arved igapäevaellu". Seminar on tasuta, oled oodatud osalema!

Veebiseminaril räägime e-arvete olemusest, kuidas e-arveid saata ja vastu võtta ning ka e-arveldust puudutavast seadusandlusest. Kõik osalejad saavad esitada küsimusi nii veebiseminari ajal kui sellele registreerudes. Veebiseminari viib läbi meie e-teenuste ärijuht Andres Lilleste.

Registreeru siin: https://bit.ly/e-arved_veebiseminar

Kui tead kedagi, keda veebiseminar võiks huvitada, jaga infot ka temaga!

Väike- ja keskmistele ettevõtete lahendusega arved.ee on liitunud ligi 13 000 ettevõtet. Arveid on saadetud üle 100 000 ja e-arveid on neist 87%. Arendame koos emafirmaga Unifiedpost teenust Invoice Gate, hiljuti käivitati e-arvete lahendus Lätis ja Leedus ning juulis lisandub veel 8 riiki.

Lisateave

Kolmapäeval, 3. Juuni , kell 14.00, toimub "Ostuarvete raamatupidamise automatiseerimine" veebiseminar. Veebiseminar on tasuta ja olete oodatud osalema!

Lisateave

Käesolev kriis töötajate kodukontoreisse pagendamisega on kaasa toonud pealesunnitud digipöörde. Teadagi, head kriisi ei tasu lasta raisku minna ja asugem nüüd kähku ettevõtetes laialdast digipööret ellu viima. Digitaliseerime, automatiseerime, robotiseerime aega kaotamata.

Lisateave