22/04/2020

Veebiseminar “E-arved igapäevaellu”

Teisipäeval, 28. aprillil kell 14.00 toimub veebiseminar "E-arved igapäevaellu". Seminar on tasuta, oled oodatud osalema!

Veebiseminaril räägime e-arvete olemusest, kuidas e-arveid saata ja vastu võtta ning ka e-arveldust puudutavast seadusandlusest. Kõik osalejad saavad esitada küsimusi nii veebiseminari ajal kui sellele registreerudes. Veebiseminari viib läbi meie e-teenuste ärijuht Andres Lilleste.

Registreeru siin: https://bit.ly/e-arved_veebiseminar

Kui tead kedagi, keda veebiseminar võiks huvitada, jaga infot ka temaga!

Fitek sai Kaugtöö Tegija märgise. See näitab, et panustame töötajate rahulolu suurendamisse, lubades paindlikku töökorraldust ja kaugtööd.

Lisateave

1. juulil täitus aasta Eesti riigile vaid e-arvete saatmist. Riik on olnud teerajaja kaasaegsetele arvelduslahendustele üleminekul Eestis ja aastaga on riigiasutused koostööpartneritelt vastu võtnud 370 000 e-arvet. Finantstehnoloogia firma Fitek, riigiasutuste e-arvete operaator hindab, et avaliku sektori vastu võetavate e-arvete osakaal kasvas enam kui kolm korda ja ulatub 98%ni.

Lisateave

Käesolev kevad pakkus kogu maailmale uudse väljakutse – kiire kohanemise kaugtööle. Ettevõtted ja asutused, kes ei ole veel asunud digitaliseerimisele või on alles digitaliseerimist alustamas, pidid leidma kiire võimaluse kohanemiseks. Seda meeldivam oli tõdeda, et mõiste „e-arve“ on Eestis oluliselt paremini tuntud ja arusaadavam kui näiteks Kesk-Euroopas.

Lisateave