22/04/2020

Veebiseminar “E-arved igapäevaellu”

Teisipäeval, 28. aprillil kell 14.00 toimub veebiseminar "E-arved igapäevaellu". Seminar on tasuta, oled oodatud osalema!

Veebiseminaril räägime e-arvete olemusest, kuidas e-arveid saata ja vastu võtta ning ka e-arveldust puudutavast seadusandlusest. Kõik osalejad saavad esitada küsimusi nii veebiseminari ajal kui sellele registreerudes. Veebiseminari viib läbi meie e-teenuste ärijuht Andres Lilleste.

Registreeru siin: https://bit.ly/e-arved_veebiseminar

Kui tead kedagi, keda veebiseminar võiks huvitada, jaga infot ka temaga!

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Gruppi, võitis riigihanke ja sai riigiasutuste ostuarvete vastuvõtu partneriks järgmiseks viieks aastaks. Riik kasutab arvete vastuvõtuks FitekIN lahendust.

Lisateave

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Group’i, võitis riigihanke ja saadab iga kuu Eesti Energia klientidele üle poole miljoni müügiarve, millest 90% on elektroonilises formaadis.

Lisateave

Fitek lisab oma logole ja kommunikatsiooni Unifiedpost Groupi nime. Unifiedpost Group omandas Eestis, Lätis, Leedus, Slovakkias, Serbias ning Bosnia ja Hertsegoviinas tegutseva juhtiva finantstehnoloogia ettevõtte Fitek 2019. aastal.

Lisateave