03/07/2020

Fitekit tunnustati Kaugtöö Tegija märgisega!

Fitek sai Kaugtöö Tegija märgise. See näitab, et panustame töötajate rahulolu suurendamisse, lubades paindlikku töökorraldust ja kaugtööd.

Fiteki tegevjuht Andrus Kaarelson nimetab kaugtöö tegemist uue normaalsuse üheks väljenduseks. “Kolm kuud viljakat kodus töötamist näitas, et kõik meie ettevõtte protsessid toimivad hästi, kuna meil on väga kohusetundlikud töötajad ja meie töökeskkond toetab kaugtööd. Oleme osaliselt töötanud kodudes ka varem, kuid see kevad avas meie silmad ja süvendas usku kaugtöö helgesse tulevikku,” räägib Kaarelson.

Kaugtöö Tegija märgis annab võimaluse tunnustada neid, kes kaugtöötamist oma ettevõttes rakendavad. Kandideerimiseks tuli täita põhjalik küsimustik, millega analüüsiti ettevõtte töökorralduslikku poolt süviti saamaks teada, kuidas kontorist eemal töötamine sujub.

Märgis antakse välja kolmeks aastaks ja seejärel saab seda pikendada, hinnates vahepealsel ajal toimunud muudatusi ja arenguid ettevõttes. Kaugtöö Tegija märgist annavad välja Targa Töö Ühing koostöös Elisa ja Personalijuhtimise Ühinguga PARE.

Vaata ettevõtteid, kes on saanud 2017-2020 Kaugtöö tegija märgise

https://smartwork.ee/2017-margise-saanud-ettevotted/

 

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Gruppi, võitis riigihanke ja sai riigiasutuste ostuarvete vastuvõtu partneriks järgmiseks viieks aastaks. Riik kasutab arvete vastuvõtuks FitekIN lahendust.

Lisateave

Finantstehnoloogia ettevõte Fitek, mis kuulub Unifiedpost Group’i, võitis riigihanke ja saadab iga kuu Eesti Energia klientidele üle poole miljoni müügiarve, millest 90% on elektroonilises formaadis.

Lisateave

Fitek lisab oma logole ja kommunikatsiooni Unifiedpost Groupi nime. Unifiedpost Group omandas Eestis, Lätis, Leedus, Slovakkias, Serbias ning Bosnia ja Hertsegoviinas tegutseva juhtiva finantstehnoloogia ettevõtte Fitek 2019. aastal.

Lisateave