16/03/2020

Teade Fiteki klientidele seoses koroonaviirusega

Head Kliendid! Fitek peab äärmiselt oluliseks teha kõik endast olenev, et vähendada töötajate ja klientide nakatumisriski ning samas jätkata meie teenuste pakkumist klientidele tavapärasel moel. Kinnitame, et Fitek jätkab lepinguliste teenuste osutamist.

Oleme oma ettevõtte töö organiseerinud nii, et risk viiruse levimiseks oleks minimaalne. Valdav enamus Fiteki töötajastest on tänasest viidud kaugtööle kodukontoritesse. Meie IT taristu toetab täielikult kaugtööd – olles arenev rahvusvaheline ettevõte, oleme harjunud töötama virtuaalkeskkonnas. Meie digitaliseerimise, prindi ja tootmisprotsessid on ümber korraldatud eesmärgiga minimeerida meie klientide äririske. Tootmises töötame vahetuste kaupa ning kindlustame, et töötajatel ei oleks meeskondade vahetumise käigus omavahel kontaki. Tootmisruumid desinfitseeritakse vahetuste vahelisel ajal. Ühtlasi oleme välja töötanud kriisihaldusplaani, mida me regulaarselt rakendame ja testime. Meie tootmisüksused on erinevates geograafilistes asukohtades, mistõttu saame töid vastavalt kriisihaldusplaanile erinevatesse üksustesse ümber tõsta ning jätkata oma klientide teenindamist.

Meie klientide ja töötajate tervis ning turvalisus on meie jaoks kõige olulisemad –  seetõttu jälgime me pidevalt tekkinud olukorda ning võtame vajadusel kasutusele täiendavad meetmed.

Küsimuste tekkimisel kontakteeruge palun enda kliendihalduriga või Fiteki klienditeenindusega
(e-kiri: teenindus@fitek.com ja telefon: 6519519)

Andrus Kaarelson
Tegevjuht
Fitek AS

Väike- ja keskmistele ettevõtete lahendusega arved.ee on liitunud ligi 13 000 ettevõtet. Arveid on saadetud üle 100 000 ja e-arveid on neist 87%. Arendame koos emafirmaga Unifiedpost teenust Invoice Gate, hiljuti käivitati e-arvete lahendus Lätis ja Leedus ning juulis lisandub veel 8 riiki.

Lisateave

Kolmapäeval, 3. Juuni , kell 14.00, toimub "Ostuarvete raamatupidamise automatiseerimine" veebiseminar. Veebiseminar on tasuta ja olete oodatud osalema!

Lisateave

Käesolev kriis töötajate kodukontoreisse pagendamisega on kaasa toonud pealesunnitud digipöörde. Teadagi, head kriisi ei tasu lasta raisku minna ja asugem nüüd kähku ettevõtetes laialdast digipööret ellu viima. Digitaliseerime, automatiseerime, robotiseerime aega kaotamata.

Lisateave